> hudbo, hraj!
novinky na: 

novinky do schránky

CD „Čistý byl svět“ (2010)

přední strana alba Čistý byl svět

VIDEOKLIP „Na cestě“ (2011)

aktuální koncerty

..::jan řepka na bandzone :: ohlasy příznivců, zpřátelené kapely, koncertní program::.. ..::nestíháme na youtube :: video ze studia, z koncertů i z televize::.. ..::nestíháme on myspace :: videos, bio, music, guest-book::.. ..::jan řepka na facebooku :: ohlasy příznivců, fórum::.. ..::jan řepka na picasa | fotky z cest::..

Zpěvník "Do vlaku!" (2009)

Nestíháme | Do vlaku! | 23 textů s akordy | PDF | 1 MB

nestíháme v síti

Tisk vizitek, letáků a samolepek

rádio folk právě hraje

6. 3.

Domácí turné hluboko za námi...

Děkujeme všem účastníkům a palcedržícím za krásný přestupný týden na cestách. Podrobnější zpráva a snad i krátký film z domácího (nu ano, částečně také prostě jen kavárenského) turné budou následovat v průběhu března a dubna. Jako ochutnávku berte fotogalerii Barky Fabiánové z posledního pražského koncertu.

Dva dny po skončení turné navštívil Jan Řepka krátce opět Švýcarsko, půl soukromě, půl pracovně. Počínaje březnem ale záměrně zbrzdí svůj zběsilý koncertní rytmus - je třeba promazat lanka a dofouknout duši. Sporadická vystoupení na programu budou, jejich organizátorem bude ale zpravidla někdo jiný. O nadcházejích domácích, klubových a cyklistických turné se včas dozvíte právě zde nebo na FaceBooku.

***

zpět
 
© Nestíháme 2001 – 2011 : technická podpora Marek Vokoun : design a správa Jan Řepka