> hudbo, hraj!
novinky na: 

novinky do schránky

CD „Čistý byl svět“ (2010)

přední strana alba Čistý byl svět

VIDEOKLIP „Na cestě“ (2011)

aktuální koncerty

..::jan řepka na bandzone :: ohlasy příznivců, zpřátelené kapely, koncertní program::.. ..::nestíháme na youtube :: video ze studia, z koncertů i z televize::.. ..::nestíháme on myspace :: videos, bio, music, guest-book::.. ..::jan řepka na facebooku :: ohlasy příznivců, fórum::.. ..::jan řepka na picasa | fotky z cest::..

Zpěvník "Do vlaku!" (2009)

Nestíháme | Do vlaku! | 23 textů s akordy | PDF | 1 MB

nestíháme v síti

Tisk vizitek, letáků a samolepek

rádio folk právě hraje

4. 4.

***

6. 3.

Domácí turné hluboko za námi...

Děkujeme všem účastníkům a palcedržícím za krásný přestupný týden na cestách. Podrobnější zpráva a snad i krátký film z domácího (nu ano, částečně také prostě jen kavárenského) turné budou následovat v průběhu března a dubna. Jako ochutnávku berte fotogalerii Barky Fabiánové z posledního pražského koncertu.

Dva dny po skončení turné navštívil Jan Řepka krátce opět Švýcarsko, půl soukromě, půl pracovně. Počínaje březnem ale záměrně zbrzdí svůj zběsilý koncertní rytmus - je třeba promazat lanka a dofouknout duši. Sporadická vystoupení na programu budou, jejich organizátorem bude ale zpravidla někdo jiný. O nadcházejích domácích, klubových a cyklistických turné se včas dozvíte právě zde nebo na FaceBooku.

***

19. 1.

Domácí turné se blíží - rezervujte si místa včas!

Na přelomu února a března budou mít čeští posluchači vůbec první příležitost zajít na koncert slovenského písničkáře Števo Šanty. Společné týdenní turné s Janem Řepkou bude výjimečné také tím, že většina koncertů se uskuteční doslova v domácím prostředí. Jako koncertní sál poslouží např. venkovská světnice, obývák v kladenském paneláku nebo skautská klubovna.

S tím souvisejí také určitá pravidla pro návštěvníky. Proto výslovně doporu-čujeme, vyžádat si u jednotlivých hostitelů osobní pozvánku, která upřesní místo, čas a další podrobnosti. Kontakty jsou uvedeny zde.

Levnější lístky na pražský koncert si objednejte přímo na info@janrepka.cz

***

20. 11.

Komentovaná fotogalerie ze Švýcarské cyklotúry 2011

120 nejlepších fotek ze zářijového výjezdu Jana Řepky do Švýcarska si můžete prohlédnout zde.

***

11. 10.

Podzimní koncerty.

Po návratu ze Švýcarska se Jan vrací na domácí půdu. Pravidelné měsíční pořady chystá v pražské Kavárně POTRVÁ a v brněnském Café Práh. Vždy s jiným programem. Vždy s jiným hostem. * K tomu sem tam nějaká cesta ven (Litoměřice, Kladno) a stále a znovu Open Mic, který se od listopadu bude konat také v Brně. * Po Novém roce přijde podle všeho delší koncertní pauza.

***

1. 9.

Velký rozhovor pro Cykloturistiku a reportáž z Blatin.

Právě dnes vychází nové číslo měsíčníku Cykloturistika, které mimo jiné přináší 4stránkový rozhovor zevrubně rekapitulující Česko-slovensko-polskou cyklotúru. Jan Řepka mluví o tom, co obnášela příprava, na jakém kole jezdí, kde se inspiroval a co plánuje dál. Ptala se šédredaktorka časopisu Slávka Chrpová.

V e-zinu Folktime pak minulý týden vyšla pěkná reportáž z koncertu Nestíháme na Malostatku Blatiny (6.srpna 2011), a to včetně 30minutového sestřihu a několika písních komplet na videu. Autorka Džexna zároveň připomíná celou historii dua i současnost jeho obou členů.

***

15. 7.

Nestíháme opět na scéně!

Malostatek Blatiny Na popud našich skvělých přátel hospodařících na usedlosti zvané Malostatek Blatiny (mezi Benešovem a Sedlčany) jsme se s Petrem Ovsenákem dohodli, že zde v létě uspořádáme jeden výjimečný koncert Nestíháme. Kromě písní slavných i neslavných zazní nějaká ta raritka a samozřejmě také známý šebáňovický hymnus. Jako hosté celovečerního programu vystoupí pouliční harmonikářka a loutkoherečka Krystyna Skalická, fenomenální písničkář Martin Hejnák a básnící poutník Lumír Slabý. To vše v sobotu 6. srpna na Malostatku Blatiny. Venku, s občerstvením, ohněm a krásnou dřevěnou scénou. Deky a hrnky s sebou.

Bližší informace zde.

***

:: přehled všech novinek ::
 
© Nestíháme 2001 – 2011 : technická podpora Marek Vokoun : design a správa Jan Řepka